با توجه به تعیین و اعلام نرخ دیه کامل سال 1399 به مبلغ 330 میلیون تومان برای ماه های عادی و 440 میلیون تومان برای ماه های حرام و با استناد به قانون بیمه شخص ثالث که سقف تعهدات مالی اجباری را 2.5 درصد مبلغ دیه در ماه حرام در هر سال تعیین نموده ، حداقل تعهدات مالی بیمه شخص ثالث در سال 99، 11 میلیون تومان است.

به همین دلیل بیمه دانا جهت رفاه و تسهیل ارائه خدمات به بیمه گذاران بیمه شخص ثالث خود و اجرای تعهدات و قوانین بیمه مرکزی در سال 1399 اقدام به پرداخت خسارت مالی تا سقف 110.000.000 ریال بدون دریافت گزارشات مقامات انتظامی مشروط به داشتن شرایط ذیل می نماید :

1- وسایل نقلیه طرفین حادثه در زمان وقوع حادثه دارای بیمه نامه شخص ثالث معتبر باشند.

2- عدم وجود اختلاف بین مقصر و زیان دیده .

3- مراجعه همزمان مقصر و زیان دیده به همراه وسیله نقلیه مربوط با واحد خسارت بیمه دانا (در مواردی که امکان حرکت خودرو ها وجود ندارد پس از تشکیل پرونده نزد واحد های خسارت مراجعه کارشناس ارزیاب خسارت بیمه دانا به محل وقوع حادثه یا تعمیرگاه ) .

جهت مشاهده لیست واحدهای خسارت بیمه دانا در سراسر کشور به لینک زیر مراجعه کنید :

شعب بیمه دانا

4- طرفین حادثه رانندگی در زمان وقوع حادثه دارای گواهینامه معتبر و متناسب به همراه مدارک شناسایی باشند .
5- با توجه به حداکثر مبلغ خسارت مالی قابل پرداخت به زیان دیده به مبلغ 110 میلیون ریال می بایست حداکثر خسارت وارده یا یا مطالبه شده از طرف زیان دیده مبلغ 110میلیون ریال باشد.
6- خسارت جانی اتفاق نیافتاده باشد.

این نمایندگی بیمه دانا در سعادت آباد آماده ارائه مشاوره و راهنمایی لازم جهت دریافت خسارت مالی بیمه ثالث شما عزیزان میباشد خواهشمند است از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید .

تماس با ما