معرفی کارت طلایی بیمه دانا

شرکت بیمه دانا در خدمتی جدید و کم سابقه در صنعت بیمه کشور، اقدام به طراحی و معرفی مجموعه گسترده ای از خدمات جاده ای و امداد خودرو در سراسر کشور تحت عنوان طرح جامع مهردانا و در غالب کارت های طلایی و کارت نقره ای به بیمه گذاران خود کرده است.

مشتریان عزیز این نمایندگی بیمه دانا در سعادت آباد می توانند با خرید کارت طلایی و یا نقره ای از خدمات جاده به شرح جدول پیوست نهایت استفاده را داشته باشند و با آسودگی خاطر به صورت 24 ساعته در سراسر کشور عزیزمان سفر کنند.

کارت طلایی و نقره بیمه دانا شامل چه بیمه هایی می باشد ؟

کارت های طلایی و نقره بیمه اتوموبیل شامل بیمه نامه های آتش سوزی منازل مسکونی، بیمه نامه حوادث انفرادی، بیمه نامه عمر ساده زمانی و بیمه نامه های ثالث و بدنه می باشد. در طرح جامع مهر دانا بیمه گذاران هم جان و هم مال خود را می توانند به صورت اقساط 12 ماهه و بدون پیش پرداخت با یک ماه تنفس بیمه کنند علاوه بر آن از خدمات امدادی در سراسر کشور بهره مند گردند.همچنین سقف تسهیلات برای خرید این بیمه نامه ها تا 200.000.000 ریال در نظر گرفته شده است.

تفاوت طرح طلایی و نقره ای بیمه دانا

تفاوت کارت های طلایی و نقره ای اول در تعهدات بیمه نامه ها و دوم در تعداد دفعات استفاده از خدمات جاده ای ارائه شده می باشد. (جهت مشاهده به جدول مذکور مراجعه فرمایید).

نحوه خرید کارت طلایی و نقره بیمه دانا

برای خرید کارت طلایی کافی است تا با شماره 22093082 تماس حاصل فرمایید و یا با شماره 09202093082 در واتساپ در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را جهت مشاوره و خرید راهنمایی کنند.

کلمات کلیدی: کارت طلایی بیمه دانا – کارت نقره ای بیمه دانا – کارت طلایی مهردانا – کارت نقره ای مهردانا – مهردانا – کارت طلایی – خرید کارت طلایی – کارت طلایی چیست – طرح جامع مهر دانا – بیمه نامه قسطی – بیمه ثالث – بیمه بدنه – بیمه آتش سوزی – بیمه حوادث مهریار.

جهت صدور بیمه نامه و مشاوره توسط کارشناسان در نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد خواهشمنداست  از طریق های ذیل اقدام فرمایید.

تلفن: 22093082-021

WhatsApp: 09022093082

ایمیل: dana.arya5017@gmail.com

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از خیابان شانزدهم، پلاک 61، ساختمان کاج، طبقه اول، واحد 4، نمایندگی بیمه دانا

تماس با ما