(محصولی جدید و نوین بیمه های عمر)

این محصول یکی از انواع بیمه نامه به شرط فوت با ضمانت تمدید توسط بیمه گر مشروط به پرداخت حق بیمه متعلق به هر سال توسط بیمه گذار و نیز افزایش سرمایه فوت و پوشش های اضافی به صورت خودکار متناسب با تورم که از سوی بیمه گر به بیمه گذار اعلام میگردد می باشد. جان دانا ، طرحی نو در بیمه های زندگی است که با نظر خبرگان و صاحب نظران بیمه در ایران و کانادا (کارشناسان ، اکچوئران ، مدیران و شبکه فروش )تدوین شده است. این طرح با مطالعه محصولات بیمه ایی در حوزه بیمه های زندگی در دنیا و لحاظ مقتضیات کشور به تنوع پوشش های بیمه ایی در ایام زندگی و در نهایت در پایان زندگی بیمه شده و با تمرکز بر بهای تمام شده ی مشتریان (مقرون بصرفه ) سعی در توسعه ی این خدمت در آحاد جامعه دارد

بیمه نامه فوت برای دوران زندگی

جان دانا با توجه به تحولات اقتصادی و نیز تغییر نیاز بیمه ای جامعه طراحی گردیده که علاوه بر مزیت های فوت، پوشش های در صورت حیات را هم برخوردار می باشد.

در واقع بیمه نامه جان دانا طرحی بهینه شده از بیمه نامه های عمر و پس انداز است که با ارائه پوشش های در صورت حیات، اقدام به کامل کردن این نوع بیمه های زندگی گردیده است. باعث افتخار شرکت بیمه دانا می باشد که اعلام نماید بیمه نامه جان دانا برای اولین بار در سطح صنعت بیمه کشور در شرکت بیمه دانا طراحی گردیده است و برای مدت دو سال ارائه و فروش این محصول به صورت انحصاری در اختیار شرکت بیمه دانا می باشد.

جان دانا جان گرفت زیرا:

1-تغییر رویکرد مردم نسبت به ماهیت بیمه های عمر و تاثیر آن بر استحکام بنیاد خانواده

2-رشد تقاضای مردم از نهاد های حمایتی و مشخصا صنعت بیمه

3-ایفائ تعهدات اجتماعی و فرهنگی بیمه دانا در پاسخ به مطالبات مردمی مبنی بر ارائه یک طرح کاملا کاربردی

4-رشد افسار گسیخته تورم و نوسانات پولی در حداقل دو دهه گذشته

5-توجه به حفظ نهاد خانواده به عنوان مهم ترین رکن سازنده جامعه

6-نیاز شبکه فروش به محصولی بنیادین

پوشش های بیمه نامه

پوشش های بیمه نامه جان دانا به 2 قسمت پوشش اصلی و پوشش های تبعی تقسیم بندی می شوند.

 • v پوشش اصلی بیمه نامه
 • فوت به هر علت بیمه شده اصلی و همسر وی:

در این پوشش سرمایه قابل ارائه حداقل 100.000.000 ریال و حداکثر 20.000.000.000 ریال می باشد.

 • پوشش همسر بیمه شده:

همسر قانونی بیمه شده که مشخصات آن در شناسنامه وی ذکر شده باشد به میزان 20 درصد از سرمایه فوت بیمه شده و حداکثر تا 1.000.000.000 ریال مشروط به صحت و سلامت تحت پوشش عمر قرار خواهند گرفت. (بدون معاینه و آزمایش همسر)

لازم به توضیح است پوشش برای همسر بیمه شده فقط در بیمه نامه جان دانا و فقط در شرکت بیمه دانا قابل خریداری می باشد.

بیمه نامه جان دانا تنها بیمه نامه ای می باشد که در صورت تشخیص فوت بیمه شده تا 6 ماه آینده توسط پزشک معالج با رعایت شرایط و ضوابط اقدام به پرداخت 50 درصد سرمایه فوت به هر علت به جهت تامین هزینه های جاری پیش از فوت می کند.

 • v پوشش های تبعی بیمه نامه
 • پوشش جبران هزینه های پزشکی ناشی از حادثه

این پوشش به تبع پوشش فوت به هر علت به شکل سالانه و در صورت درخواست بیمه گذار ارایه و در صورت فوت بیمه شده ناشی از حادثه، سرمایه ای علاوه بر سرمایه فوت به هر علت به ذینفعان بیمه شده از یک تا 5 برابر قابل پرداخت خواهد بود.

 • پوشش فوت به علت حادثه در وسایل نقلیه عمومی بین شهری بلیط دار

در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه در وسایل نقلیه عمومی بلیط دار، امکان پرداخت غرامت بهمیزان 2 برابر سرمایه فوت ناشی از حادثه تا سقف 40.000.000.000 ریال می باشد.

 • پوشش جبران هزینه های پزشکی بیماری های پاندمیک (عالم گیر)

کلیه هزینه های معالجات و درمان سرپایی یا بستری مرتبط با بیماری کرونا یا انواع بیماری های پاندمیک تا سقف 100.000.000 ریال در صورت ارائه آزمایشات و مستندات لازم از طرف شرکت بیمه دانا به بیمه شده پرداخت خواهد شد.

 • پوشش امراض سخت (شامل 29 بیماری که به پیوست اعلام گردیده است)

سرمایه پوشش بیماری ها سخت به انتخاب بیمه گذار 10%-30%-50% و یا 100% سرمایه فوت بیمه نامه می باشد. این بیماری های به ذیل به حضورتان معرفی می گردد.

1-سکته قلبی 2-سکته مغزی 3-جراحی بای پس عروق کرونر 4-آنزیوپلاستی (بالن) 5-استند گذاری 6-جراحی دریچه های قلب 7-قراردادن پیس میکر دائم 8- پیوند اعضای اصلی بدن 9-انواع سرطان 10-ایدز (HIV|) 11-پارکینسون 12-هپاتیت  B  13-هپاتیت C 14-نارسائی کلیه (دیالیز)- بیماری های اختلال عصبی-حرکتی شامل: 15-ALS 16-PLS 17-PBP 18-PMA 19-SMA 20-آلزایمر 21-نابینایی کامل 22-ناشنوایی کامل 23-کما 24-مننژیت 25-تومور های خوش خیم 26-آنمی آپلاستیک 27-نارسایی کبد 28-MS (ام اس) 29-جراحی آئورت

 • پوشش نقص عضو و از کار افتادگی کامل/ دائم به علت حادثه-هر علت (تا 5 برابر سرمایه بیمه نامه)

پوشش های ارائه شده قابل انتخاب توسط بیمه گذار به شرح ذیل می باشد:

 1. پرداخت سرمایه به صورت یکجا
 2. معافیت از پرداخت حق بیمه پوشش عمر و پوشش های اضافی خریداری شده به مدت 10 سال بدون افزایش سرمایه پوشش ها
 3. پرداخت مستمری قطعی سالانه با پرداخت مبلغ ثابت و به مدت 10 سال
 • جبران هزینه های پزشکی ناشی از حادثه

در این پوشش جبران هزینه های پزشکی 10 یا 20 درصد سرمایه بیمه نامه تا سقف 2.000.000.000 ریال به انتخاب بیمه گذار   قابل پرداخت خواهد بود

 • پوشش پرداخت هزینه بستری تا 15 شب در بخش عمومی و ویژه ( از 30.000.000ریال تا 90.000.000ریال برای هر شب)

هزینه های بیمارستای از 0.5 درصد سرمایه فوت به هر علت تا 1 درصد برای بخش عمومی و از 3درصد تا 9درصد سرمایه فوت به هر علت بیمه شده برای بخش مراقب های ویژه قابل پرداخت خواهد بود.

مقایسه بیمه نامه جان دانا با سایر محصولات بازار (بیمه پاسارگاد)

مقایسه بیمه نامه جان دانا با محصولات مشابه در بازار

کلمات کلیدی: بیمه دانا نمایندگی بیمه دانا پورتال بیمه دانا نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد بیمه نامه جان دانا جان دانا جان گرفت بهترین بیمه نامه عمر ، مقایسه بیمه های عمر خرید بیمه عمر خرید بیمه جان دانا بیمه عمر انفرادی بیمه ارمغان زندگی بیمه فوت دورات زندگی بهترین بیمه عمر جانان دانا مکمل بیمه های درمان تکمیلی، بیمه دانا، بیمه دانا سعادت آباد ، نمایندگی بیمه دانا ، نماینده بیمه دانا ، نمایندگی سعادت آباد ، صدور بیمه نامه.

جهت صدور بیمه نامه و مشاوره توسط کارشناسان در نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد خواهشمنداست  از طریق های ذیل اقدام فرمایید.

تلفن: 22093082-021

WhatsApp: 09022093082

ایمیل: dana.arya5017@gmail.com

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از خیابان شانزدهم، پلاک 61، ساختمان کاج، طبقه اول، واحد 4، نمایندگی بیمه دانا

تماس با ما