بهترین بیمه نامه درمان انفرادی کدام است؟

امروزه با افزایش هزینه های درمانی اهمیت صدور بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی از هیچکس پوشیده نیست که این موضوع باعث ایجاد فضای رقابتی در بین شرکت های بیمه جهت ارائه انواع پوشش های بیمه ای شده است. در این مقاله قصد داریم تا با شرح پوشش ها و تعهدات بیمه نامه های درمان انفرادی در شرکت های مختلف به مقایسه بیمه نامه های درمان تکمیلی انفرادی بپردازیم. در این مقاله ابتدا به صورت جدولی به صورت خلاصه به مقایسه بیمه نامه های درمان انفرادی شرکت بیمه دانا، بیمه سامان، بیمه دی و بیمه آسماری می پردازیم و سپس با ارائه تعهدات، ریز به ریز پوشش ها را بررسی و مقایسه خواهیم نمود.

مشاوره جهت انتخاب بهترین بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی

بعد از مطالعه این مقاله اگر همچنان سوال های شما بر طرف نگردیده است می توانید با این نمایندگی بیمه دانا در سعادت آباد جهت اخذ مشاوره تماس حاصل فرمایید.                                         22075571-021

مقایسه شرکت های بیمه

شرکت بیمه دانا: از لحاظ توانگری مالی، قدرت، محبوبیت و قدمت همواره در بین 3 شرکت بیمه ای برتر قرار داشته است همین امر باعث عقد قرارداد های بزرگ با ارگان ها و سازمان های متعددی گردیده است و از این رو کارنامه قابل قبول و درخشانی دارد. در خصوص بیمه های درمان نیز بیمه دانا مدعی اصلی این رشته می باشد زیرا علاوه بر دارا بودن هزاران مرکز ارائه خدمات درمانی برخط (آنلاین) در سراسر کشور؛ با تعداد بالای شعب درمانی خود و به پشتوانه نظم بی نظیر سالیان زیادی است که اقدام به خدمت گذاری به مردم عزیز این سرزمین کرده است.

شرکت بیمه آسماری: این شرکت بیمه با شعار بیمه آسماری بیمه جوان در سال 91 وارد بازار رقابتی شرکت های بیمه گردید. در این مقاله این شرکت بیمه را از آن جا که رشته درمان را تخصص خود می داند مورد مقایسه و نقد و بررسی خود قرار دادیم.

شرکت های بیمه دی و سامان: دلیل انتخاب شرکت های بیمه سامان و دی در این مقاله ارائه خدمات برخط(آنلاین)، صدور راحت، نرخ و شرایط رقابتی و سابقه خوب در بیمه های درمان انفرادی می باشد.

عمده تفاوت این 2 شرکت در بیمه نامه های درمان انفرادی با سایر رقبا، بهره مندی از خدمات گوناگون بر خط از قبیل : صدور آنلاین بیمه نامه، مراکز آنلاین، ثبت خسارت آنلاین و …. می باشد.

دانلود فرم پيشنهاد بيمه درمان انفرادي سامان
دانلود پرسشنامه سلامت بيمه درمان انفرادي سامان
دانلود پرسشنامه سلامت بيمه درمان انفرادي بيمه دانا

بیمه درمان ، بیمه درمان انفرادی ، بیمه درمان تکمیلی انفرادی ، مقایسه بیمه درمان انفرادی ، بهترین بیمه درمان انفرادی ، بیمه درمان تکمیلی دانا ، بیمه درمان تکمیلی سامان ، بیمه درمان تکمیلی آسماری ، بیمه درمان تکمیلی دی ، بیمه دانا ، خدمات بیمه دانا ، نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد ، بیمه دانا سعادت آباد ، دوره انتظار ، فرانشیز ، زایمان ، دندان پزشکی

جهت صدور بیمه نامه و مشاوره توسط کارشناسان در نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد خواهشمنداست  از طریق های ذیل اقدام فرمایید.

تلفن: 22093082-021

WhatsApp: 09022093082

ایمیل: dana.arya5017@gmail.com

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از خیابان شانزدهم، پلاک 61، ساختمان کاج، طبقه اول، واحد 4، نمایندگی بیمه دانا

تماس با ما