دورهمی آریابیمه

تقدیرنامه ها و حسن انجام کار

*تقدیر بیمه گذاران از خدمات این نمایندگی طی سالیان همراهی و همکاری

این نمایندگی بیمه دانا که در مهر ماه سال 1380 در شهر تهران سعادت آباد تاسیس گردید از فروردین ماه سال 1387 تبدیل به شرکت خدمات بیمه ای آریا مشاوران حامی شد. طی این سالیان سعی شده با ارائه خدمات عالی به بیمه گذاران رضایت آنها و بیمه شدگانشان جلب گردد. از طرفی نیز با تلاشی که داشتیم با جذب و مدیریت پرتفوی قابل توجه که هر ساله رو به رشد و بهینه شدن بوده به یکی از بهترین نمایندگان بیمه دانا تبدیل شدیم. از این رو طی سالیان متوالی شرکت بیمه دانا از این نمایندگی قدردانی نموده و بیمه گذاران نیز با اعطای لوح تقدیر و نامه کتبی از تلاشهای همکاران و کارشناسان این نماینده برتر بیمه دانا در تهران قدر دانی نمودند. در این سال ها تلاش کردیم، به دور از هر شعاری عمل پیشه کنیم تا گامی هر چند کوچک در جهت آسایش و آرامش مردم عزیز کشورمان برداریم. اعتماد شما در این 20 سال فعالیت موجب کسب مقامات و دریافت نشان و لوح های بسیاری شد که نگاه به آن ها مسئولیتی بزرگ و تلاشی عظیم تر را برای ما به همراه خواهد داشت. ما معتقدیم که با همین اعتماد، فردایی بهتر را در کنارتان رقم خواهیم زد.

برخی از مقامات و لوح های کسب شده

______________   درباره ی ما   ______________

بیمه دانا در سال 1353 با مشاركت بيمه Commercial Union انگليس با سرمايه بخش خصوصي  تأسيس و در آذرماه سال 1367 با ادغام ساير شركت‌هاي بيمه اي ،  ملي شده ( آريا، اميد، پارس، توانا، تهران، حافظ، ساختمان و كار، شرق، ملي)  به  عنوان تنها شركت  تخصصي  بيمه‌هاي اشخاص شروع به فعاليت نموده و از  سال 1376 نيز فعاليت‌هاي جنرال (كليه رشته هاي بيمه اي ) را آغاز و گسترش داد  .

شركت بيمه دانا طی سال‌های گذشته علرغم شرايط اقتصادي حاكم بر  بازار بيمه کشور،  توانسته است  انتظارات مشتریان خود را برآورده سازد و آرامش و اطمينان خاطر  مشتريان را با   تلاش و همت همه جانبه مديران، كاركنان و نمايندگان خود فراهم نمايد و با  حفظ بيمه‌گذاران قديمي و   جذب بيمه‌گذاران جديد و ارائه پوششهاي  نوين  به آنها به سومين شركت بزرگ بيمه‌اي كشوراز لحاظ سهم بازار بيمه  ارتقاء يابد  . اين شركت با سرمایه ثبت شده 1.020.373.000.000 ریال از ديرباز با استاندارد سازي عمليات خود و اخذ گواهينامه‌هاي مديريت ريسك، مشتري‌مداري ،  كيفيت خدمات و ISO همواره خدمات  متمايزي را به شرح ذيل به  متشريان خود ارائه نموده است .

  • دسترسي آسان بيمه گذاران ، محیط ، امکانات و نرم افزار مناسب با وجود  سایت بروز و جامع و 59 شعبه، 1919 نمایندگی، 21 شرکت نمایندگی، 459 کارگزاری و سه دفتر فرعی
  • توانمندي در پرداخت خسارتها با داشتن سطح يك توانگري مالي طبق اعلام بيمه مركزي
  • دريافت  خدمات نوین و با كيفيت  بابهره گیری از مدیران و کارشناسان کارآزموده و با تجربه که  دارای اختیارات و اطلاعات دقیق و بروز می باشند .
  • پرداخت حق بيمه مناسب و متعادل به دليل  در دست داشتن حدود 5/6 درصد سهم بازار بیمه.
  • دريافت كاملترين پوشش بيمه درمان در  بالاترين سرعت  بطوري كه بيمه دانا به عنوان برترين شركت  بیمه در رشته بیمه های درمان شناخته شده است  .
  • دریافت خدمات شبانه روزي و ایام تعطیل،  بیمه درمان از طریق کیوسکهای بیمه دانا در برخی بیمارستانها .
  • تمركز امور بيمه اي نزد يك شركت خوشنام و توانمند و برخورداري از مزاياي بيشمار آن با توجه به كسب رتبه سوم بیمه دانا در صنعت بيمه .
  • دریافت خدمات به راحتی با  ایجاد فرآیندهای آسان و شفاف و  پاسخگوئي ، اطلاع رسانی و دادن اطلاعات کامل  بر اساس حس روابط دوستانه و همدلی با  بيمه شدگان كه منجر  بهکسب رتبه اول مشتری مداری در دو سال متوالی در تهران گرديده .

شركت خدمات بيمه اي آريا مشاوران حامي  با داشتن کادری توانا و امکانات مناسب  طی سالهاي  متوالی به عنوان نماينده برتر شرکت بيمه دانا برگزیده شده است ، که این افتخار بیانگر عملکرد و خدمات بهینه این واحد در جلب  رضایت بیمه گذاران طی 15 سال  فعالیت  می باشد ، آمادگی خود را  جهت برگزاری جلسه با مديران و كارشناسان مربوطه  به منظور گسترش روابط و تبادل نظر در راستای اخذ مناسب ترین نرخ و شرایط بیمه ای  به منظور استفاده کارکنان محترم آن مجموعه ، ارائه کامل ترین پوشش با حق بیمه اي مناسب  در كليه  رشته های بيمه اي به شرح لیست پیوست  اعلام می دارد .

در ادامه شما را به دیدن تیزر بیمه دانا دعوت می نماییم.

مشتریان ما