یکی از اهداف اصلی صنعت بیمه، گسترش فرهنگ بیمه ای و افزایش ضریب نفوذ آن در لایه‌های مختلف جامعه است. برخلاف تلاش‌های انجام شده، این موضوع همچنان از دغدغه‌های مهم این صنعت بوده و جهت پیشبرد آن نیازمند طرح و برنامه متناسب با آحاد جامعه و شناخت کامل نیازهای بیمه‎ ای افراد و دسترسی آسان محصولات بیمه ای برای کلیه اقشار جامعه است. یکی از قراردادهای بزرگ بیمه دانا که پتانسیل فراوانی جهت تحقق اهداف مذکور را دارد، مجموعه معزز آموزش و پرورش می‎ باشد که با اجرای طرح سفیران فرهنگی اهداف متعالی بیمه شامل توسعه فرهنگی بیمه و رفاه عمومی محقق می‎ گردد.

سفیران فرهنگی بیمه دانا چه کسانی هستند؟

کلیه پرسنل، آموزگاران و دانش آموزان که علاقمند به فعالیت در حوزه بیمه و نهادینه کردن آن در وزارت آموزش و پرورش هستند، سفیران فرهنگی بیمه دانا می‏ باشند. سفیران فرهنگی وظیفه بازاریابان بیمه‎ ای را به منظور تامین پوشش‎ های بیمه‎ ای و آتیه جامعه هدف برعهده خواهند داشت که پس از آموزش و توانمند شدن، فعالیت بازاریابی خود را تحت نظر شبکه فروش به انجام خواهند رساند.

محصولات قابل ارائه در طرح سفیران فرهنگی بیمه دانا چیست؟

در طرح سفیران فرهنگی بیمه دانا، کلیه محصولات بیمه ای موجود در شرکت قابل ارائه بوده و در این طرح برابر با جدول ذیل، مازاد بر شرایط فعلی موجود در نظر گرفته شد.

سفیران فرهنگی پس از وارد کردن کدملی سفیر فرهنگی و شماره تلفن همراه و وارد کردن کد تائید احراز هویت، وارد پنل اصلی می‎ شوند. در این پنل سفیران فرهنگی به یک سبد بیمه‎ ای شامل (بیمه نامه شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی منازل مسکونی، حوادث انفرادی، عمر و پس انداز، درمان مسافرتی، انواع بیمه نامه مسئولیت و سایر بیمه نامه‎ های مورد نیاز افراد) دسترسی خواهند داشت.

سفیران فرهنگی ابتدا با کمک شبکه فروش و آموزش‎ های دریافت شده اقدام به معرفی این محصولات بیمه ای به اعضا خانواده، سایر بستگان و افراد جامعه جهت جذب بازار بیمه ای می‎ نمایند.

پس از معرفی محصولات بیمه ای به آحاد جامعه، سفیر فرهنگی پس از گرفتن موافقت بیمه نامه، اقدام به ثبت مشخصات متقاضی در پنل کاربری خود نموده و با انتخاب یکی از نمایندگان به عنوان مجری صدور (سفیر فرهنگی به کد کلیه نمایندگان تایید شده در کشور دسترسی دارد) و وارد نمودن نام و نام خانوادگی و کدملی همچنین شماره تلفن همراه فرد مربوط در پنل و کلیک بر روی فیلد ثبت درخواست، معرفی نامه الکترونیک به نماینده به صورت پیامک ارسال می‎ گردد. نماینده با تماس تلفنی با فرد درخواست کننده، یک بار دیگر بصورت حرفه ای و جامع محصولات بیمه ای را برای متقاضی توضیح داده و درنهایت اقدام به صدور بیمه نامه های مورد نیاز ایشان می‌کند.

در این طرح امکان صدور بیمه نامه بصورت نقد و اقساط وجود دارد.

پس از صدور بیمه نامه در هر یک از رشته‌های بیمه ای موجود در سبد بیمه ای در طرح سفیران فرهنگی بیمه دانا، طبق یک جدول امتیازی برای سفیران در نظر گرفته می‌شود و پس از یک بازه زمانی مشخص به نفرات برتر سفیران فرهنگی در هر استان جوایزی به قید قرعه اهدا می گردد.

 

نتیجه گیری

یکی از قراردادهای بزرگ بیمه دانا که پتانسیل فراوانی جهت تحقق اهداف مذکور را دارد، مجموعه معزز آموزش و پرورش می‎باشد که با اجرای طرح سفیران فرهنگی اهداف متعالی بیمه شامل توسعه فرهنگی بیمه و رفاه عمومی محقق می‎ گردد. کلیه پرسنل، آموزگاران و دانش آموزان که علاقمند به فعالیت در حوزه بیمه و نهادینه کردن آن در وزارت آموزش و پرورش هستند، سفیران فرهنگی بیمه دانا می‏ باشند. در طرح سفیران فرهنگی بیمه دانا، طبق یک جدول امتیازی برای سفیران در نظر گرفته می‌شود و پس از یک بازه زمانی مشخص به نفرات برتر سفیران فرهنگی در هر استان جوایزی به قید قرعه اهدا می گردد.

کلمات کلیدی

طرح سفیران فرهنگی بیمه دانا، بیمه دانا، بیمه آموزش و پرورش، بیمه اتومبیل، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و پس انداز، بیمه مسئولیت، حوادث انفرادی، بیمه دانا، بیمه دانا سعادت آباد، نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد، نمایندگی با سابقه، بیمه سفیران فرهنگی، بیمه با پوشش کامل، بیمه ارزان.

جهت صدور بیمه نامه و مشاوره توسط کارشناسان در نمایندگی بیمه دانا سعادت آباد خواهشمنداست  از طریق های ذیل اقدام فرمایید.

تلفن: 22093082-021

WhatsApp: 09022093082

ایمیل: dana.arya5017@gmail.com

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از خیابان شانزدهم، پلاک 61، ساختمان کاج، طبقه اول، واحد 4، نمایندگی بیمه دانا

تماس با ما